Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem fut rendesen?

Miért nem fut rendesen?

Figyelt kérdés

Vettem nemrég 2x2GB 2200Mhz ramot de nem fut annyin amit tudnia kéne!

nos az alaplapom támogatja azt a sebességet de ott nem tudom hogy mit kell állítani(Asus P7P55 LX s1156)

valaki valami 5let??

[link]


2010. dec. 16. 22:57
 1/4 Panda Péter ***** válasza:
igazából szintetikus teszteken kívül kvázi semmilyen átlagos alkalmazásban nem lesz hátrányod ebből.
2010. dec. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

az lehet de ne 1300on fusson már.. most érted

nem azt mondom hogy háhá 2200at tud és én azt felhúzom meg hasonló de legalább 1600 1800at tudjon már. kb

2010. dec. 16. 23:01
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a procival van valahogy összefügésben.

Velem régebben ez történt: 2,66-os Celeron D mellé (533 MHz FSB) tettem 400 MHz-es DDR RAM-ot. Azonban a BIOS 333-as DDR-nek írta. Gondolom a proci FSB-je miatt. De csak tippelek.

2010. dec. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ram szorzót kell állítani mellé. Vagy a CPU FSB-jét növelni. Ez egyébként elég izmos tutningram, ilyet csak az ves aki a procit is hajtja rendesen mellette.
2010. dec. 17. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!