Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik a jobb? AMD vagy Intel?

Melyik a jobb? AMD vagy Intel?

Figyelt kérdés
Minden szempontból
2010. dec. 16. 21:06
 1/7 Panda Péter ***** válasza:

na ez egy tipikusan flame-keltő, hülye kérdés. tipikusan olyan, amire nem lehet válaszolni.

milyen áron, mire kell, mik a legfontosabb szempontok. legalább ezeket határozd meg, mert általánosan semmi okosat nem lehet mondani. az amd-nek és az intelnek is megvannak a maguk erősségeik.

2010. dec. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én Intel párti vagyok. A következő válaszoló meg AMD párti.

Minden szempontból, vegyél Intelt, vagy AMD-t.

Erre a kérdésre nem lehet válaszolni.

2010. dec. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Erre nincs válasz, de nekem az AMD is, és az Intel is bizonyított.(Most én intelt vennék, de fej-fej mellett vannak, és azt se tudjuk, hogy miben jobbak, mert minden szempontból lehetetlen összehasonlítani, egyik ezt, a másik azt tudja...)
2010. dec. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Játékra az intelt ajánlom. Nagyon jok a dualjai mostanság. Én viszont nem játszom sokat viszont sokat használom a gépet nekem AMD quadot ajánlottak megbizhatósághoz meghát játékhoz sem utolsó, de attól függ tényleg hogy mire kell.
2010. dec. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt intelem, volt AMD-m most az új gépembe AMD-t teszek, igazából középkategóriánál az AMD nem nagyon gyárt jobbat (phenom x6 1100t a legerősebb) az intelnek viszont vannak több100k forintos procijai, de azokat átlaguser nem használja ki. Kb ugyan azt tudja a kettő. Meg kell nézni melyiket használod ki, és az azonos teljesítményűek közül az olcsóbbat vedd.
2010. dec. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem volt intelem is meg amd-m is, az amd erősebb játékokban, az intel pedig konvertálásban stb.
2010. dec. 17. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Arra értettem, hogy megbíhatóság és melyiket ajánlanátok játékra?És milyet
2010. dec. 17. 15:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!