Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Videokártya csere de hogyan?

Videokártya csere de hogyan?

Figyelt kérdés

Vásároltam egy új videokarit és bele szeretném szerelni a PC-be? Mi a teendő?

Belehelyezem majd beszúrom a monditort? vagy még előre a beépített videokariba szúrjam?


2010. dec. 15. 13:54
 1/7 anonim ***** válasza:
EPIC
2010. dec. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Réti bubuzér ***** válasza:
FAIL
2010. dec. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
[link] Ezen a képen látsz két hosszú kék sínt. A te alaplapodon is van legalább egy ilyen (nem biztos hogy kék, de így néz ki). Ha van benne vga, akkor azt kiveszed, és beteszed az újat. (Ha ki akarod venni ne feszegesd, olvasd el az alaplaphoz kapott könyvecskében hogy hogyan is kell.)
2010. dec. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 lambo96 ***** válasza:

Látod ezek milyern hülyék még normális választ se bírnak írni -.-"

Belehelyezed a megfelelő foglalatba majd adsz neki áramot megfelelő csatlakozóval aztán rádugod a monitort gép bekapcs és felrakod a kártyához kapott drivert kb. ennyi

Remélem tudtam segíteni

2010. dec. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm rendes vagy! :*:*
2010. dec. 15. 14:33
 6/7 A kérdező kommentje:

Csak nincsen vele,mert használtan vettem...:( tudnátok seg íteni egyet letölteni?

Asus EAX550HM512

2010. dec. 15. 14:43
 7/7 anonim ***** válasza:
lmgtfy.com/?q=Asus+EAX550HM512+driver+download
2010. dec. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!