Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A videókártyában van a hiba?...

A videókártyában van a hiba? (rfactor) Képek alant!

Figyelt kérdés

Videókártya: GeForce 240GT PALIT PCIe 1024MB DDR3 HDMI


Kép a hibajelenségről:

[link]

[link]


Játék alatt néha (1-2 naponta) valahogy elcsúsznak a textúrák. Ez a kép most az rFactorból van, de pl. GTA San Andreasban is ugyanilyen típusú hibák vannak. Pl. Épület falára másik épület textúráját rakja, kocsi kerekére rakja egy fa textúráját, aszfalt színe lila lesz, stb. Amint kilépek windowsba alt+tabbal, majd vissza, megjavulnak a textúrák azonnal... Mi lehet a hiba?


2010. dec. 14. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez inkább szoftver galiba.


Ha még nem tetted volna próbáld meg letölteni, és telepíteni a legfrissebb drivert a videokártyádhoz.

Ha ez már megvolt, de a probléma továbbra is fennáll, akkor próbálj új drectx-et telepíteni, ha továbbra is gond van, akkor legjobb lenne talán újratelepíteni az oprendszert.

2010. dec. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
directX-et egyáltalán nem telepítettem eddig... most felrakom!!!
2010. dec. 14. 23:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Johát vista vagy w7 alatt a dx probléma nem túl valószinü:) Mivel alt+tabtól megjavul valszeg nem a vga szemetel, hanem fos a driver.
2010. dec. 15. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Készítettem még1 screenshotot:


[link]

2010. dec. 15. 11:49
 5/5 A kérdező kommentje:
Felraktam a Win7-et, egyelőre nem jelentkezik a probléma :)
2010. dec. 16. 13:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!