Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Előfordulhat, hogy túl "modern...

Előfordulhat, hogy túl "modern" a gépem a WIN XP-nek, és emiatt fagyogat?

Figyelt kérdés
A legújabb kütyüket pakoltam bele a számítógépbe, de XP SP3-mat telepítettem rá. 2-3 naponta elérkezik a gépemen a kékhalál teljesen véletlenszerű időpontokban. Most gondolkozom rajta, hogy érdemes-e kipróbálnom, hogy WIN 7-tel is jelentkezik-e a probléma...
2010. dec. 13. 23:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

00:26: Jaj, az nem nehéz. Mutass olyat, amivel nem kell. Az már művészet. (Egyébként az Asrock az Asus leányvállalata...)


Ne firtassuk a dolgot, mert én úgyis támadni fogom az Asus-t, te meg úgyis védeni fogod, és ebből nem sülhet ki semmi jó. Maradjunk annyiban, hogy eltérő a véleményünk, és ezt tiszteletben tartjuk.

2010. dec. 14. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
szerintem a ramm lessz a rossz főleg ha 2 ram van benne és nem kompatibilis egymással
2010. dec. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
memtest86+ nem jelzett hibát 4 pass után se... Lehet, hogy tényleg az alaplap lenne? Ha a táp hibás, akkor milyenek a tünetek?
2010. dec. 14. 16:42
 14/14 bp1985 ***** válasza:
Persze, mindenkinek van kedvence. Nekem asus lapom van, de nem vagyok elfogult, mivel a gigabyte, vagy az msi is jobb nála. Asrock az egy hulladék, ebben egyetértünk:)
2010. dec. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!