Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez mennyire jó konfig? Mik a...

Ez mennyire jó konfig? Mik a hibái, min lehetne spórolni?

Figyelt kérdés
[link]
2010. dec. 13. 14:02
 1/8 Saten ‫҉ ***** válasza:
Ezt már kiírtad egyszer nem? Na mindegy... Mondjuk házat valami olcsót vennék, valami baromi olcsót. Nekem a pájonír dvd íróval voltak problémáim, így én azt nem vennék többet. Az LG-t sokan szidják pedig annak eddig még semmi baja sem volt. Én kisebb videó kártyát vennék bele és nagyobb vinyót (nekem többet ér a több hely) illetve nem szereltetném össze velük
2010. dec. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Akkor inkább LG t tegyek bele? Pont azért választottam pidei a pioneert mert hogy "milyen" jól hangzik


Amúgy tényleg kiírtam de ebben más 1 2 dolog

2010. dec. 13. 14:23
 3/8 Saten ‫҉ ***** válasza:
Nem feltétlenül jobb... ez csak a személyes tapasztalatom, sokan dicsérik a pájonírt, legalábbis többen mint az LG-t. De ha ÉN vennék gépet akkor LG-t vennék bele
2010. dec. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ok, köszi


Az alaplap elég jó?

2010. dec. 13. 15:55
 5/8 A kérdező kommentje:

beszarok...


itt szinte ingyen adják a HD5770-et, csak kár hogy más helyen van mert nem tudják összerakni(tesztelni) meg így sok a postaköltség


le kéne valahogy alkudni iponnál

2010. dec. 13. 18:36
 6/8 A kérdező kommentje:

a link lemaradt:D


[link]

2010. dec. 13. 18:36
 7/8 anonim ***** válasza:

Én a pióról nem took semmit, de a samsung írók is teljesen jók sztem, én még egy picit spórolnél ehhez a géphez, és vmi jobbat vennék. A házban sokkal olcsóbbat nem nagyon találsz.

Alaplapban inkább ezt venném [link]

2010. dec. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

winyóból seagate barracuda kicsivel jobb azthallottam.

prociból én inkább 4 magos athlont vennék, bár ezt te tudod...attól függ mire használod a gépet.

2010. dec. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!