Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » AMD Athlon 64 x2 dual core...

AMD Athlon 64 x2 dual core 3600+ 2. 01 Ghz-es processzorhoz honnan tudok leszedni drivert?

Figyelt kérdés
Win 7 esem van és nem engedi telepíteni a társprocesszort.Kiírja,hogy a driver nem kompatibilis a win ezen verziójával.
2010. dec. 12. 14:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Most az alaplapod két procit tud kezelni? vagyis két procinak van rajta foglalat?
2010. dec. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem.A processzor 2 magos,de csak az egyik települt fel automatikusan.A másik mag nem.Ahhoz kell a driver,de a gyári nem kompatibilis.
2010. dec. 12. 15:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Hogymi? Ilyet én még nem halottam:D Szerintem te vmit elnéztél. Procihoz nem létezik driver, max dualcore optimizer:D
2010. dec. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Alapvető dolgokkal nem vagy tisztába, hívd át a legközelebbbi embert aki ért hozzá ő majd megoldja neked.
2010. dec. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nem kell leszedni és nincs is win 7 hez nekem is ilyen proceszorom van és win 7em és nem kell felrakni a drivert

csak a videokártya driverét rakom fel és megy jól

2010. dec. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
driver a VGA-hoz audiohoz LAN-hoz esetleg USB-hez kell. ilyen nincs hogy csak 1 magot telepitett fel. maximum a program amit használsz csak 1 magot kezel. amúgy honnan gondoltad ezt?
2010. dec. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!