Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Notebook monitorral lehet?

Notebook monitorral lehet?

Figyelt kérdés

Van egy Acer Aspie One notebookom ami tönkrement és drágább lett volna megjavítani, mint ha vettem volna egy újat. Az alkatrészeket már kiárultam belőle, már csak a kijelzője van meg.


Az lenne a kérdésem hogy valaki tudna e nekem linkelni vagy küldeni egy kapcsolási rajzot a laptop kijelzőjéről, mert szeretném ezt a kijelzőt egy asztali géphez használni.


2010. dec. 10. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Elektronikai jártasság ?
2010. dec. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Add el a kijelzőt is.

Komplikált nagyon az amit te kigondoltál

2010. dec. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

kapcsolási rajz a kijelzőről... XD


ember, fogalmad sincs, mibe akarsz te belemászni :D


itt nem lehet cigány módra sodorgatni a drótokat, hanem komoly mikroforrasztásokra van szükség a zaj kiküszöbölésére, mellesleg mély digitális technikai ismeretekre az illesztő áramkörök tervezésére, ezek nélkül nem fog menni...

2010. dec. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne hogy úgy legyen mint egy boltban:

"Csíkoz a videókártyám, mi a baja?"

A videókártyán 2 lyukba szépen megsodort vezeték volt bedugva, amire egy haszontalan ventillátor volt rákötve...

Másik eset: DDR 1-es foglalatba DDR 2-es memóri:

Hozzávalók: DDR 2-es memória, csípőfogó.

Elkészítés: Törjünk le pontosan akkora rész a csípőfogóval a memória csatijából, hogy beleférjen a DDR 1-be.

Másnap megy az ember: "Nem működik".

Aztán nehogy így járj! Add el!! Ez lesz a legjobb. Ha egy erősítőt egy elektronikában jártas ember olyanra csinálta meg, hogy eléggé zúgott, akkor milyen lenne a monitor?

Tehát: ADD EL! Szerintem nem vagy olyan ügyes.

2010. dec. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!