Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Erről mi a véleményetek?

Erről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Ne úgy nézzétek, hogy jaj de gyenge. Hanem az árához képest. És miért néz ki ez ilyen furán? Megéri ez? Netezni megfelelő? És ugyan olyan alkatrészek vannak benne, mint egy rendes asztali gépben? Itt a link: [link]
2010. dec. 10. 16:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Netezni jó semmi másra nem jó szinte...Esteleg sima filmekhez. Árba elmegy...Azért néz ki "furán" mert nem álló házba van hanem fekvőbe.
2010. dec. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sima filmekhez? Azért egy dvd íróval lehetne vele filmeket írni nem? Ennyit megér szerintem is.
2010. dec. 10. 17:10
 3/8 A kérdező kommentje:
Szeretnék még értékeléseket kérni. :)
2010. dec. 14. 11:59
 4/8 dag ***** válasza:

Te én azt moindom hogy ennyiért nem rossz gép!

Benne van 1gb ram is!

simán írhatsz vele filmeket, én pentium 3-as géppel is sokat írtam! sőt még egy két játékot is elvisz!

Nem kell mindjárt olyan gép amivel rakéátát lehet indítani!:D

2010. dec. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 vagyokakilehetek ***** válasza:

tapasztalatból tudom hogy nem éri meg.


ugyanis amikor megveszed nagyon fogsz neki örülni hogy első számítógéped de jó meg juhé.

elképzeléseid vannak arról hogy mire fogod használni.

netezésre meg havi egy két levél megírására esetleg egy szövegszerkesztőben megírni a memoárodat.

aztán egy két hét elteltével megtapasztalod hogy mások másra is használják a gépet. igaz jobb is van nekik.


és akkor rádöbbensz a te géped kicsit korszerűtlen már.

el kezdesz filózni rajta hogy akkor hogyan lehetne kicsivel korszerűbbé tenni ezt a gépet.


de be fogod látni sokkal macerásabb és drágább és lehetetlen ezt a gépet kvázi korszerűbbé tenni.


ekkor megpróbálod elpasszolni és megtapasztalod hogy a kutyának se kell ahol vetted használt kereskedőnél már ott se nagyon akarják bevenni.


másikat ugyan vehetnél de akkor már dupla annyiban lennél árral mivel ennek is az ára kifizetve meg az újnak is lenne ára.


szóval ha rám hallgatsz akkor úgy cselekszel ahogy akarsz de ezt ne m venném meg mégoly olcsónak is tűnik.. hiszen egy régi mondás szerint


olcsó húsnak híg a leve.


tudom az anyagiak meghatározzák sokaknál a vételt.

de átgondolással sokat megtakaríthatsz..


kicsivel több kiadás de jobb gép kifizetődőbb hosszútávon mint a mostani olcsó de rosszabb gép megvétele.


sok sikert a vételhez...


Boldog Karácsonyt...

2010. dec. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

egyetértek. inkább vennék egy AMD AM3 foglalatú gépet egy olyan lappal ami támogat ddr3 memóriát integrált VGA-val és vennék a lapomba alap cuccokat de később gond nélkül tudom bővíteni. igaz kicsit drágább de hosszútávon mégis olcsóbb!

amúgy a celeron procik szarravalóak ez tapasztalat. csak szenvednél vele.

2010. dec. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Gigabyte 770T-DL3 - 3 év garancia Online ár:16.580.-Ft

AMD Sempron 140 Dobozos /2700Mhz/L2:1MB,L3:-/ Online ár:8.710.-Ft

HKC 7060ND 430W/12cm tápegységgel Online ár:8.900.-Ft

Artic Cooling 8cm F8Pro PWM Online ár:1.390.-Ft

Kingmax 1GB DDR3 1333Mhz - 5 év garancia Online ár:3.780.-Ft

Western Digital 500GB 16MB SataII (AAKS) - 3 év garancia Online ár:10.250.-Ft


ez így kb 50 rugó, ha nincs dvd íród akkor plusz 4000 FT

2,5ször drágább kb de 10-szer annyit tud és bővíthető és nem lesz tele a tököd a celeronnal.

2010. dec. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Először is, köszönöm a válaszokat. Nagyon kielégítő válaszokkal telt meg a dolog. Jelenleg nem tudnék ilyen gépet venni. De az olvasottak alapján, nem is szeretnék. Jól átolvastam, ki mit írt. Értek a gépekhez valamilyen szinten. Tudom, mi mennyit ér. :) Ezidáig is sandított nekem valami a gépben, de most már az írottak alapján, nem tetszik. Ja és gépem is van. Csak nem egy... Rakétaindító ez sem, ahogy azt írta az egyik kommentelő. :D Sajnos a pénz a gond. Egyenlőre komoly gépre nincs keretem. Persze ilyenkor szokott jönni az, hogy akinek nincs pénze, ne akarjon gépezni. De szerintem had akarjon az is, aki szegényebb. :) Nincsenek nagy igényeim a géppel. Nem GTA4-et szeretnék vele tolni. :D Csak alap dolgok. Írás, net, képszerkesztés, videó (you tube), programok... Játékosoknak kell nagyteljesítményű gép. Erre azt hittem, hogy megfelel nekem. De az egyik kommentelő azt írta, hogy macerás a fejlesztése. És a gépek fejlesztését többen is írták. Na most ezzel egyet értek. Fejleszteni mindenképp kell. Gyűlnek a programok, a gép meg kezd fagyogatni az új fejleszésektől. Szóval mindenképp olyan gépet fogok venni amit lehet fejleszteni. Vagyis maga az emberem már meg van. Már csak a belső szerveket kell beszerezni szép lassan. Mert szerintem tökéletes gépházam van. Ennyi lett volna a monológom. :D Mg egyszer köszi a hozzászólásokat. :)
2010. dec. 15. 17:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!