Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Eltűnt a D, E, F meghajtóm!...

Eltűnt a D, E, F meghajtóm! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Eltűnt a D,E,F meghajtóm! Két napja vettem észre hogy nincs meg az E, és az F meghajtóm. Újraindítottam kb.2x,és akkor meglett,de formáznom kellett volna,amit nem tettem. Ma meg észrevettem,hogy nincs meg a D se! A gépem méglassabbanindul,és a Winbdows betöltése után sokat kell várni! Egyszer pedig amikor egy nap után bekapcsoltam, jó hangos volt,mintha egy CD pörögne benne nagyon gyorsan. Nem vagy gépszakértő,nem értek hozzá,érthetően lécci,kösz.:)
2010. dec. 8. 20:07
 1/8 A kérdező kommentje:

Csk a C van,meg az A(hajlékonylemezem),G(CD meghajtóm),H(DvD meghajtóm).

Se a Total Commanderben,sem a Sajátgépben nincs,és a az E-n lévő videók,képek,írások,zenék,progik sincsenek meg,semmi ilyesmi.

2010. dec. 8. 20:09
 2/8 anonim ***** válasza:
vírus
2010. dec. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
msn-ről?Sokan szidják...bár onnan nem töltöttem le semmit.És mostanában sok képet letöltöttem...meg egy progit is,de azt megbízhatónak mondott forrásból.Esetleg más preobléma?(most hogy mondod,az avira nem volt bekapcsolva,nemrég kapcsoltam be,1-2 napja.)De ha vírus azt nem kellett volna jeleznie?És a tűzfalnak?Bár a vírusvédelem elavult...:/ Mit tegyek?
2010. dec. 8. 20:26
 4/8 anonim ***** válasza:
frissísd a víruskeresőt és indíts el egy teljes ellenőrzést.
2010. dec. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ö,azt írja,nem sikerült.az 5 6-odánál abbahagyta...:(
2010. dec. 8. 21:09
 6/8 A kérdező kommentje:
mármint a frissítése.
2010. dec. 8. 21:18
 7/8 A kérdező kommentje:
megoldottam,sikerült,(2szer indítottam el),és az egyik véget ért már,nem talált semmit.Most mi legyen?
2010. dec. 8. 21:41
 8/8 A kérdező kommentje:

Jé,talált egyet. TR/Vilsel.aqtg

(vagyis ez egy trójai,amit fájlok letöltésével szerzek?most a trójai falóból indulok ki...)

Még nem fejezte be a másodikat.De hogy lehet,h az első semmit nem észlelt?

2010. dec. 8. 22:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!