Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » AMD Athlon II X4 635 vs....

AMD Athlon II X4 635 vs. Intel Core i3-550?

Figyelt kérdés
Az AMD sokkal olcsóbb és négymagos, de mi van a megbízhatóságával? Melyiket válasszam?
2010. dec. 7. 19:55
 1/8 anonim ***** válasza:
X4 jobb sokkal. Megbízhatóság??? Általában a proci az ami a legtovább bírja egy PC-be
2010. dec. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor "bevállaljak" egy AMD-t? 7eFt-al olcsóbb és még jobb is?
2010. dec. 7. 20:38
 3/8 A kérdező kommentje:
egyébként ez a foglalatos dolog hogy van, mert hallottam vmeik AMD foglaltról hogy hamar befosik
2010. dec. 7. 20:39
 4/8 A kérdező kommentje:

Na, esetleg még ez is szóbajöhet: AMD Athlon II X4 640 BOX


Ez még jobb ugye? Ár az nagyjából =

2010. dec. 7. 20:46
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább vegyél phenomII x2-t ennyiből kijön, és lehet, hogy csak két magos, de az L3 miatt gyorsabb mint a 4magos athlon (nem mindenben, de sok dologban igen). Az AMD legalább olyan jó procikat gyárt, mint az intel, ráadásul a foglalatai is egységesebbek.
2010. dec. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát inkább maradok a négymagosnál hosszútávon csak gyorsabb vagy tényleg sokkal gyorsabb a 2X? És az a BOX mit jelent? Profihűtő mind1?, és hogy kell összeszerelni ha a PCX-nél rendelem a procit a hűtővel? Ja és még egy kérdés a pcx-es gépösszerakó nézi hogy kompatibilisek-e a dolgok?
2010. dec. 7. 21:02
 7/8 anonim ***** válasza:
nézi. nyers erőbe X4 keményen lenyomja mindegyik kétmagosat. még az i3 intelt is.
2010. dec. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

athlon X4 640 hogyha meg tudod 25 körül venni.

az i3 550 nagyjából ugyanott teljesít, talán kicsit jobban, de akkor szóba jöhet a phenomII X2 560-is ami szintén hasonló szintet hoz.

én a phenomot választanám.

2010. dec. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!