Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a billentyűzet még működhet?

Ez a billentyűzet még működhet?

Figyelt kérdés
Az öcsém leöntötte a billentyűzetet vízzel. Szerintetek ha kiszárad rendesen fog működni, vagy már dobhatom is ki a kukába? SA fenti sazöveget jsavítottsam, samúgxy ígxy lehet csak vele írni, 1 gomb lenxyomásaávsal 2 betűt ír néhánxy gomv...
2010. dec. 7. 19:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Vegyél ujjat!
2010. dec. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
jól szárítsd ki. Ha szétszedheted, csak nagyon figyelj hogy rakod össze a fóliákat, ennél rosszabb is lehet
2010. dec. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szárítsd ki! Jó az még! Csak türelem. Ki fog száradni, és jó lesz. Ha tényleg csak víz volt. Ha mondjuk szörp, akkor nem. Ragadnak olyankor a gombok és akkor van ilyen hiba. De víz az kiszárad. :)
2010. dec. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
1000forint egy sima átlagos billentyűzet!
2010. dec. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogxy nem drágsa, de ezt már megsazoktsam ésa felesalegesaen nem dobok ki rá. Hsa holnsaprsa jó lesaz sakkor nem vesazek.
2010. dec. 7. 20:50
 6/7 anonim válasza:
Fuuu bakker nekemis ez a bajom ha jol tudom asvanyviz ment bele de pont a W A S D gombok kozelebe igy nemtudok jatszani ujat azert nem akarok venni mert ez is egy Siderwinder X4-es ami 13E kb
2012. jan. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Amúgy nekem jó lett :) Még mindig a leöntöttet használom :D
2012. jan. 21. 12:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!