Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek ezt a gépet...

Szerintetek ezt a gépet mennyiért tudnám eladni? 2 és fél éves.

Figyelt kérdés

Eladnám gépem mert nincs kihasználva,és vennék helyette hasonló tudású laptopot. Ezt a gépet mennyiért tudnám eladni,és milyen laptopot javasoltok hasonló tudással?


Proci: DualCore Intel Core 2 Duo E8400, 3000 MHz (9 x 333)

Hűtő: Asus Triton 88

Alaplap Asus P5Q

Memória: 4 GB Geil 1066 mhz

HDD: SAMSUNG HD642JJ

Videókártya: Gigabyte GeForce 8800 GT

Táp: Chieftec GPS-550AB A

LG DVD íróval


+ Samsung SyncMaster 2253LW

+Szünetmentes tápegység.. easy touch 600VA


2010. dec. 6. 12:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Legfeljebb 140-150 ezerért, ha találsz egy balekot :)
2010. dec. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy az egészet mennyiért adnád, de a hűtés engem érdekelne. Ha eladnád külön is, akkor légy szíves írd le, hogy milyen idős, hányszor lett átszerelve, és hány órát dolgozott, valamint mennyit kérnél érte.
2010. dec. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

dec 29.én vettem,napi átl 8-9 órát megy a gép.. külön nem adnom el,de nézd meg itt [link]


én 15ért vettem..


az első válaszolónak köszönöm a választ,és várok még többet is..

2010. dec. 6. 14:21
 4/11 anonim ***** válasza:
végülis karicsere után elmenne ezen minden mai játék is. nem rossz gép ez 80.000 alatt nem adnám oda monitor nélkül mégha nem is ér annyit mert idős.
2010. dec. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
a metro 2033,az összes CoD,az összes NFS simán ment rajta.. egyedül a GTA IV-nél kellett kicsit visszábbhúzni a grafot
2010. dec. 6. 19:19
 6/11 anonim válasza:

Jó konfiguráció ma is, de a használt gép értéke 1 éven belűl max a fele, azután meg gyakorlatilag zero-hoz közelít.

Egy 4 éves, napi 9 órát járatott gépért annyit kapsz, amennyi annak az alatrésznek a durván csapott ára, amit a vevő beépítene belőle. Egészben kb. 5000 ft-ot jósolnék.

Tartsd meg, mert egy ilyen üzlet inkább megalázó mint hasznos, vagy bontsd atomjaira, és alkatrészként talán valakik rámozdulnak.

Nekem is 3! komplett gépem van a legidősebb 1999-es, p3, 256 ram, celeron0,7, 20hdd, a maga korában erőgép volt, csodájára jártak. Most a három kisfiam labirintust meg hasonlókat játszik vele, semmi baja!

A másodikat netezésre használom, mert ha vírus bebsz, a kár 1000 ft.:)

A penge gépemmel játszom, de már találtam olyat ami akad rajta...Szándékosan nyomják föl a redszerigényt, h. kénytelen legyél venni-venni-venni...

Engem még nem úgy neveltek(39), hogy működő, drága cuccokat csak kidobjak, nem bírom megtenni.

cső.

2010. dec. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
kb. 80-at adnék érte + a monitor meg a szünetmentes táp. Dekával nem ér többet.
2010. dec. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,jöhet még..


Konkrétan mennyiért tudnám meghirdetni?

a 4. válaszolónak pedig annyit szeretnék mondani,hogy 2,5 éves,hibátlan állapotú.. azért az hogy semmit nem kapnék érte az nagy túlzás,és az 5000 Ft is (szerintem)


Én monitorral,szünetmentes tápegységgel olyan 140ezerre gondoltam

2010. dec. 8. 14:55
 9/11 anonim ***** válasza:
100-120 ezer forint
2010. dec. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

A NEGYEDIK:

Valamiért az jött le, h. 4 éves a cucc, bocs, így trmészetesen van lehetőséged eladni, monitor nélkül 30e. körül érzem a maximumot, de ez csak akkor, növekedik, ha legalább 1 alap legal xp-t is adsz mellé lemezen, hiszen újra kell formázni majd. Tovább növelheti az árat a gép kimenhető szoftvertartalma, amit nem említettél. Üdv

Ps.:pont a kezemben egy Saturn katalógus, ezekkel úgy vagyok mint a Playboyjal, jó nézni olyat ami soha nem lehet a tied.

Na szóval ott, extrahiper-szinte ingyen- ajánlatként 220e. egy hasonló szintű, w7, Toshiba laptop.

2010. dec. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!