Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy 500 Gb-os vinyót hogyan...

Egy 500 Gb-os vinyót hogyan particionáljam?

Figyelt kérdés
Mármint milyen arányban? Windows 7 van rajta, annak mennyi hely kell? Gyorsabb lesz a gép ha ketté szedem vagy csak arra jó, hogy ha újra kell tenni a windowsot akkor az adatok megmaradnak az egyik felén?
2010. dec. 5. 11:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindenképpen szedd ketté, mert ha meghal a Windows akkor áldani fogod az eget, hogy csak a C-t kell letörölnöd és nem minden adatodat. Win7-nek nekem most 50 Gb van, de ennél ajánlatos többet adni, mert feleszi a szabad helyet, kb 80-100 Gb, ha telepíteni is akarsz oda, akkor több. De én oda nem telepítenék.


Legyen egy C és egy D meghajtó, a D-n pedig ezek a mappák:


Képek

Programok

Zenék

Videók

Játékok

Torrent

Dokumentumok


Nekem így van. A Játékok mappán belül van egy TELEPÍTETT mappa, oda telepítem a játékokat, a programokon belül szintén. Így tiszta és átlátható marad a géped. A C-re meg csak a Windowst rakd és az alap programokat, amiket minden nap használsz. Winamp, Total Commander, Mozilla, Office, WinRar...

2010. dec. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a segitséget
2010. dec. 6. 15:58
 3/3 anonim ***** válasza:
No ezzel én is egyetértek! Ritka preciz válasz. Gratula!
2010. dec. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!