Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » All-in-one gép vagy 17-es...

Tyler913 kérdése:

All-in-one gép vagy 17-es laptop otthonra? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy számítógépguru,ezért kérem hozzáértők/témában tapasztaltak segítségét.Amerikában vagyok jelenleg, és itt elég olcsón lehet műszaki cikkekhez jutni.Ezért gondolkodom azon, hogy veszek egy jó gépet, amit majd haza is tudok juttatni valahogy.Az árkategória: max 850 dollárig.A lényeg, hogy nagy képernyős legyen, és erős amennyire csak lehet.A hordozhatóság nem feltétel,csak annyira,hogy beférjen majd a poggyászba.Eddig 17 inch-es laptopban gondolkodtam, de ma láttam ilyen All-in-one gépeket, amelyek ugyanennyi pénzért, sőt még olcsóbban nagyobb képernyővel (akár 23 inch) elérhetőek.A kérdésem: megéri ilyet venni otthonra? Tudom majd tévézéshez is használni,esetleg tv-tuner beépítésével?Előre is köszönöm a válaszokat!
2010. dec. 4. 20:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Mindkettőhöz csak USB tunert tudsz csatlakoztatni, az all in one gépek többnyire kajakabbak a lapiknál, ha belefér a súlyba inkább azt válaszd.
2010. dec. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!