Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Segítséget kérnék, mi a...

R3TR0 kérdése:

Segítséget kérnék, mi a foglalata ennek a cpu hütőnek? És ennél a procinél mennyi a megengedett hőfok: Amd Athlon x2 7850 Black Edition (54 fokon megy az sok?

Figyelt kérdés
Avc processzorhütőt: avc b625dc-rs ez van ráírva (Nem tudom a foglalatát 4 csavarral kell odafogatni , zsír új)
2010. dec. 4. 17:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Socket AM2/AM2+

töltsed le az everestet és meg tudsz mindent

2010. dec. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sima AM2-es procihütő jó rá.A 4 csavar az nem a procihütöt fogatja le hanem a hűtö müanyag keretét,de az gyárilag rajta van az alaplapon.Remélem rajta van.

Minél nagyobb a hütő annál jobb,de a lényeg hogy AM2 tipusú

2010. dec. 5. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Teháth nekem a hütő lefogatása amit adtak azon van 4 csavar ... és nem am2-es foglalatú a hütő , de viszonylag sokkal erősebb mint ami most van , cseréljem ki a lefogatóját a hütőnek azzal ami van a procin??? Teháth az am2-es procilefogatót cseréljem ki???
2010. dec. 5. 14:29
 4/4 A kérdező kommentje:
[link] ilyesmi a lefogatása , és megnéztem nem a foglalat az hanem az egész procihütő egyben őgy van felépítve, hogy automatikusan 4 csavarral lehet lerögzíteni , amit am2-es foglalatba sehogy nem tudok belerakni , eladjam a procihütőt , vagy van megoldás???
2010. dec. 5. 14:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!