Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Geil DDR3 2x1GB 1333MHZ CL6...

Geil DDR3 2x1GB 1333MHZ CL6 memóriám mellé milyet érdemes venni?

Figyelt kérdés
Tavaly kaptam a gépet, de sztem kicsit kevés 2GB memória játékhoz, ezért bővítenék még egy kicsit mondjuk még 2x1GB-vel. Azt hallottam h ugyanolyat érdemes venni mint ami benne van, de a CL6 sokkal drágább, mint a CL9 és azt olvastam néhány fórumon, hogy nem számít nagyon ez az érték. A másik hogy lehet-e mellé tenni 1600MHz-set? az alaplap elbírja. A kérdés tömören, nem baj ha más frekvenciájú és késleltetésú KIT-ek vannak az alaplapon?
2010. dec. 4. 10:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Attól függ... lehet, hogy nem lesz semmi baj, de lehet az is, hogy a géped instabil lesz és majd sűrűn lefagy vagy csak szórakozik veled...

A legtöbb esetben működni fog normálisan, de ha biztosra akarsz menni ugyanolyat veszel...

2010. dec. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!