Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ipad vagy Itouch? Melyiket...

MrQ kérdése:

Ipad vagy Itouch? Melyiket vagyem?

Figyelt kérdés
Megéri venni egy Ipad-et egy touch helyett? Sok érvett hallottam mindkettő mellett, de szinte egyenlő arányban oszlanak el azok akik Touchot vennének az Ipadesekkel szemben! Az ITouch kisebb ugyanannyit tud mnt a pad Pad viszont sokkal nagyobb, élvezetesebb rajta akármit is csinálok, de nem fér bele a zsebembe! Ha jó lesz a bizonyítványom akkor kapnám meg, szóval nem az én pénzem, de fölöslegesen nem szeretném kidobni a pénzt! Melyik éri meg?
2010. dec. 3. 23:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Felejtsd el az Ipod touchot, kérj iPhonet. Ugyanazt tudja, mint a touch de telefon is van benne, nem kell 2 eszközt magaddal vinni csak 1-et.

iPadot nem javaslom. Pont az a baj vele, hogy laptopnak keveset tud, nincs rajta billentyűzet, mobil eszköznek meg túl nagy, nem tudod öveden/zsebben vinni.

Ötvözi az okostelefonok és laptopok összes hátrányát, de előnye nem sok van.

2010. dec. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

5 ezres telefon+iPod.

Az iPoddal is lehet telefonálni (Skype)

2010. dec. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
nem vennék(kérnék) a helyedben ipadot inkább iphone-t ipod touch helyett az ipad drága laptopnak gyenge telefonnak tul nagy zsebben nem fér el az iphone majdnem azt tudja mint a pad csak olcsobb az ipad a legolcsobb helyen is 170 ezer egy jo iphone-t meg kb 100 ezerért veszel de azon tényleg minden van
2010. dec. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Iphonet nem igazán szeretnék, mer van egy viszonylag új és jó telefonom ami mindent tud amit kell és nagyon szeretem és nem akarom lecserélni csak hogy egy Iphonet kapjak.
2010. dec. 4. 16:50
 5/5 anonim válasza:
akkor inkabb az uj touch
2010. dec. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!