Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » HELP! 0 MB-os Pendrive?...

HELP! 0 MB-os Pendrive? Hogyan javíthatom.

Figyelt kérdés
Van egy Kingmax 8 gb-s pendrive om, egyszer másolás közben megállt. utánna csokolomot köszönhettem naki csak. azota eszközkezelőben van betűjel, de a windowsba nincs. megsérült a fat tábla? bad sector? hogyan tudnám javítani???
2010. dec. 1. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:
ha párhuzamosan próbáltál meg írni rá adatot (két ablakban, egyszerre) akkor azon az MBR újraformázás sem segíthet. Kuka.
2010. dec. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a Gparted live CD-vel. Ha az nem formázza akkor semmi.
2010. dec. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem írtam vele párhuzamosan, egyszercsak másolás közben a total commander kiírta hogy nem másolható, ok vagy mégse és levált a gépről. Biosban látom hogy ráteszem, csak éppen win.ban nem teszi a sajátgépbe, de eszközkezelőben látom betűjelként. Hiren boot vagy valamin nincs véletlen pendrive javító vagy valami?
2010. dec. 2. 07:33
 4/4 anonim ***** válasza:
fdisk eld le! persze csak akkor ha nincs rajta fontos adat mert az fdisk mindent töröl ha le fdisk eled!nekem már colt ilyenem és ez segitett!
2010. dec. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!