Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a probléma?

Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Újra lett rakva gép. És szerettem volna a hangot megcsinálni.

GIGABYTE INTEL 945 S-SERIES MOTHER BORDS UTILITY CD VER.1.14- ről mindent kijelöltem és miután újraindult a gép, de azt írja hogy a windows nem tudja betölteni a felhasználó profilját.

+

Bekapcsoláskor azzal az üzenettel fogad az xp, hogy a C + D meghajtón ellenőrizni kell a konzisztenciát.

Csökkentett módban visszaállítottam a rendszert de nincs hang.


Olyan is volt hoyg azt írta ki hogy két név van a hálózaton. De már nem írja ki.


D meghajtó nem lett újra rakva, ha jól mondom. És jelszóval lehetett belépni. Azt nem kellett volna kikapcsolni. Már nem tudok másra gondolni. Annyira nem értek hozzá.

Tesómnak el kellett mennie és az újraindítást már nem várta meg. Azt mondta én is megtudom csinálni már innentől.


2010. dec. 1. 12:04
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!