Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hol lehet eladni ezeréves...

Hol lehet eladni ezeréves hardvereket?

Figyelt kérdés

nem neten szeretném egy másik gazdára bízni, meg olyan őskövületek hogy nem is venné meg senki, csak kint volt a polcon és gondoltam lehetne belőlük pénzt csinálni valahogy. ha csak párezer forintot, de az is pénz. újpesten vagy a környéken lenne jó valami hely (3-s metró állomásaihoz közel lévő helyek is jók) van itt egy Intel Celeron SL6VR ( [link] egy 128MB Ati Radeon 9600 (lowprof.) DVI és TV out-tal + csatlakoztatható D-SUB-bal (természetesen az is megvan). 2x128MB Samsung DDR RAM és egy pontosan én sem tudom milyen alaplap. két P-ATA csatlakozó van rajta (bár az egyik nem tökéletes, de használható állapotban) egy nemtudommilyen csatlakozó, amihez floppyt lehet kötni, 3x PCIx16, 1xAGP, 2x USB 2.0, audió: kimenet, bemenet, mikrofon, az LAN csatlakozója belülről eléggé szét van zúzva. használható mind (nyáron még sikerült üzembe hoznom, az biztos), dobozuk nincs. esetleg még fel tudok áldozni egy Intel Pentium Dual-Core E2160-t ( [link] és legesleg végső esetben egy passzív hűtésű Palit GeForce 8500GT Sonic 256MB DDR3-t. bár a legutóbbitól nem szeretnék megválni mert lehet h szervizbe kell vinni a mostani kártyámat és azért nem egy intel vga-n szeretnék élni. szóval, hova vihetném, és mennyire számíthatnék?


emellett van egy régi PS2 modchipelt alaplapom. (bár a chip felmondta a szolgálatot)


2010. nov. 30. 19:29
 1/3 vagyokakilehetek ***** válasza:

20-30 ezer maximum de ez is csak jó indulattal és csak ha kéz alatt tudod eladni. ha boltba viszed az se biztos hogy átveszik. PC bontó/Second hand boltok.


a bolt tuti sokkal kevesebbet ad érte mivel ő is hszonnal akarja majd eladni...



Lehel piac emeletén van egy second hand bolt érdeklődj előbb náluk hogy átvennék e és mennyiért.


vaterán és a tesz-vesz oldalon nézz utána mennyiért kínálnak hasonlót. és a használtpc oldalakat is nézd át.

sajnos nem sok pénzre számíthatsz.


sok sikert hozzá azért.

2010. nov. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors választ. nem is számítottam sokra, egy 10.000nél nem is kell több :)
2010. nov. 30. 19:40
 3/3 anonim ***** válasza:
A hardveraprón megpróbálkozhatsz vele. www.prohardver.hu és ott lesza hardverapró.
2010. dec. 1. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!