Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem észleli a gép a DVD...

Miért nem észleli a gép a DVD írót?

Figyelt kérdés

Segítségeteket szeretném kérni

Eddig a DVD(PIONEER)íróval semmi probléma nem volt de most egyszerűen nem érzékeli a gép.Kipróbáltam a hardver hozzáadást is és azt írta ki,hogy A Windows sikeresen betöltötte a hardvereszközhöz az illesztőprogramot, de nem találja a hardvereszközt. (Kód: 41)

Nemrég feltöltöttem a gépen 1 iPodot és attól félek ,hogy az vírusos volt

Tud valaki segíteni?


2010. nov. 29. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Az a tény, hogy eddig nem volt vele baj, nem jelent semmit. Kapcsold ki a gépedet. Mozgasd meg a tápkábelt (Lehet nem kap tápot, vagy nem kap jelet. Ahogy felmelegszik az eszköz, kilazulhat a csatlakozó. Az adatkábelt is ellenőrizd ugyanígy. Ha rendesen a helyén van, indítsd újra, de nézd meg, hogy biosban látja e? Ha ott sem látja, akkor ujra vizsgáld meg. Amíg ott nem látni, (ne is hagyd továbbmenni.) a win mit lásson? Az ípodnak ehhez semmi köze.
2010. nov. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam és még mindig semmi de amúgy lehet,hogy eleve rosszul fogalmaztam mert a lejátszó működik tehát kinyújta a "nyelvét" de semmi több a sajátgépbe se jelenik meg
2010. nov. 29. 22:04
 3/5 anonim ***** válasza:
elindítalak az úton:Win7-nél, Vistánál is hajlamos eltünni a meghajtó, a microsoft oldalán lesz a megoldás, a registrybe kell majd a micr. oldaláról betenni egy bejegyzést ha jól emléxek és jó lesz.
2010. nov. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

22:06

Bonyolultnak tűnik de azért megpróbálom

2010. nov. 29. 22:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Biztos így van, ahogy írod, valóban nekem is el-el tünedeztek a dvd meghajtóim. Ilyenkor átraktam másik kábelre, slave-ból lett master, szal variáltam, aztán jó lett. És most, hogy visszagondolok, mindíg olyankor jött elő, amikor op.rendszert akartam felrakni. Én betudtam érintkezési hibának.
2010. nov. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!