Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem indul a Pc-m, miért?

Nem indul a Pc-m, miért?

Figyelt kérdés
sziasztok, az lenne a bajom hogy minap játék közben kimentem pár percre mire visszajöttem fekete képernyő várt. sokszor fordult elő szóval csináltam is gyorsan egy bios resit de semmi, 3 alaplappal probáltam és 3 különböző tápon de semmi ha a SPEAKER-t rákötöm akkor csak 1 halk kattanást hallok inditás után pár mp-vel viszont ugyanugy nem jön be semmi tudja vki mi lehet a baj? lehetséges h mind a 3 alaplap rossz?
2010. nov. 29. 12:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább a VGA lehet hibás.
2010. nov. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem hinném h mind a 3 vidikari rossz lenne, az a gáz h irták forumon h pakoljak ki belőle mindent csak alaplap legyen és probáljam bekapcsolni, és az a gáz h csipogni sem csipog egyszerűen csak pörög a ventri és semmi ha bel vannak pakolva a cuccok akkor is ugyanez van :/ ez picit azért hihetetlen h mind a 3 táp 3 alaplap és 3 kari rossz lenne O.o lehet h a hosszabbitó miatt nem kap elég áramot a gép v vmi?
2010. nov. 29. 12:09
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha 3 táp, 3 alaplap és 3 videokártya bármely kombinációjával nem indul, akkor az már majdnem 3 különböző gép. Ha közös a RAM, akkor ott keresd a hibát.
2010. nov. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
a hosszabbító nem ludas, mert nekem kettőről megy a gép XD Szerintem a RAM lesz a híbás, mert 3 egyszerre nem lehet rossz :O Csak akkor, ha azért lett kivéve :P
2010. nov. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
de ha nincs benne ram akkor is csipognia kéne mert ugy is probáltam de egyszerűen semmi, ha a speaker rajta van akk is csak kattan 1-et ha minden cuccos benne van akkor se csinál semmit csak zúg :/
2010. nov. 29. 18:14
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor úgy tűnik, hogy van 3 rossz géped.
2010. nov. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

WOW :D

Durva vagy! XD Szerintem pakold ki a gépet és vidd át az alkatrészeket haverhoz. Azt pakoljátok ott össze... Ha az se jó, akkor kiírhatod magadra, hogy ellenem fordultak a számítógépek XDXDXD

2010. nov. 30. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
én barom rájöttem, hogy besült a procim, és ez annyira elterelte a figyelmemet h nem vettem észre h a másik két alaplapban pedig nincs proci xD szóval király -.-"
2010. dec. 3. 17:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!