Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyek a legmegbízhatóbb...

Melyek a legmegbízhatóbb notebook márkák?

Figyelt kérdés

asus,dell,hp,acer, fujitsusiemens?


a lényeg hogy tartós legyen , ne kelljen szervizbe rohangálni vele.


2010. nov. 29. 10:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Olcsó-erős-megbízható

Ebből a három tulajdonságból minden gép csak kettőt tud.

-Olcsó és megbízható: nem lesz erős

-Olcsó és erős: nem lesz megbízható

-Erős és megbízható: nem lesz olcsó


A Dell az nagyon megbízható viszont elkérik az árát.

Nekem msi van egy éve, az árához képest igen jó teljesítménnyel rendelkezik de sokan fikázzák, pedig hibátlan sztem.

De az az érdekes hogy nekem egy haasee márkájú no name laptop is működik 5 év után, 256 mb ram van benne. :D

2010. nov. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha mélyen a zsebedbe tudsz nyúlni, akkor Dell, egyértelmű. Acert, fujitsut kerüld, a lehet, jót egy szakembertől se hallottam még róluk. Asus az árkategóriájában megbízhatónak számít, ha dell gépre nem futja.


Nekem anno azért esett msi gpre a választásom, mert azt mondták, megbízható, egyszer kellett szervíz miatt egy hétig nélkülöznöm (igen, egy hét, jó gyorsak voltak), akkor is csak a hangszóró miatt (membrán elszakadt) és lassan két éves vasam most is erős középkategóriának számít. Hozzátenném, hogy viszonylag olcsó is volt, ha 160k (+oprendszer árának megfelelő kedvezmény) annak számít.

2010. nov. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem Sony es Dell a ket legmegbizhatobb(ugyanakkor megkerik az arukat), Msi es Acer, aminel mar jo az ar es a megbizhatosag is, esetleg Asus, Hp(ezek az ismerosi korombe eleg sok bonyodalmat okoztak, nekem nincs tapasztalatom veluk).
2010. nov. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk 3 acer is megy otthon, a 2 legrégebbi 5-6 éves...az újabb 2. Semmi gond nem volt velük eddig. s nem premium kategóriások.
2010. nov. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez örök ellentmondásos kérdés, hiszen bármelyik laptop meghibásodhat és meg is hibásodik. A családban, ismeretségi körömben szinte mindenki laptopot használ és van akinek egy azonos típus 1 hetesen "alaplapos" lett és van akinek 3 év után sincsen baja. Éppen ezért olyat vegyél, amire a legtöbb garancia van és így annál tovább vagy "biztonságban". Egyedül a Dell ad a gépeire 3 évet és már azt is kapsz 130 ezerért is (persze alap szériát). De ha más márkát akarsz, akkor minimum 2 év garanciást vegyél pl.: MSI-t.
2010. nov. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszi szépen .

most msi van az túlmelegszik , de már 4éves..

2010. dec. 1. 12:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!