Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gyártják még a DDR2-es memóriá...

Gyártják még a DDR2-es memóriákat? Ha új gépet veszek akkor már mindenképpen DDR3-ban gondolkodjak, ha fejleszteni is szeretnék hosszabb távon?

Figyelt kérdés
2010. nov. 29. 09:32
 1/4 anonim ***** válasza:

A DDR1 re gondolsz,amit ma már nem gyártanak. DDR2 es ramokat még bőségesen gyártanak,mellesleg a DDR3 as alaplapok többé kevésbé támogatják a DDR2 eseket is.

Természetesen szerintem ha tuning PC-t akarsz akkor a ramra és a processzorra menj rá,videókártyából elég egy NVIDIA Geforce 9800 as is.

2010. nov. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Jenci ***** válasza:
Ha hosszú távra tervezel,akkor mindenképpen DDR3-ba gondolkodjál.
2010. nov. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Természetesen szerintem ha tuning PC-t akarsz akkor a ramra és a processzorra menj rá,videókártyából elég egy NVIDIA Geforce 9800 as is."


Ember az a kártya egy éve is kevés volt ez ma már nagyon nem tuning pc-nek számít...

Főleg most hogy DX11 es játékok vannak.


Kérdező te viszont meg is válaszoltad egyben a kérdésedet!

DDR3 és min. 1333 mhz-es ramot ajánlok.

Hogy felvidítsalak Kingston hyperX 1600 mhz-es 4GB ram 15ezer forint (és itt egy jó memóriáról beszélünk)

3-4 hónapja vettem azt 33 ezerért...

Remélem segítettem: [link]

[link]

2010. nov. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ma már csak DDR3 szabad gondolkodni, már a notebook ok esetében is. Már olcsóbbak is mint a DDR2
2010. nov. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!