Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptop akkumulátor eltávolítás...

Laptop akkumulátor eltávolítása, hogyan? (lent)

Figyelt kérdés

Persze nem arról van szó, hogy hogyan kell kivenni a helyéről... :D


Valamivel több, mint 1 éves a laptop, sajnos a töltéssel elég figyelmetlenül bántam, eléggé hazavágtam az akksit, oda jutott, hogy kb. 20 percig bírja egy feltöltéssel. Úgyhogy ki szeretném venni az akksit és full hálózatról működtetni a gépet. Ezzel az a gond, hogy az akksi "össze van nőve" a gép hátlapjának azon részével, és nem tudom kivenni az akksit a fedélről. Megoldható ez egyáltalán? Vagy nem is lehet működtetni akksi nélkül? Mert ugye ha kiveszem az akksit, akkor így ott marad a helye üresen, és telemenne minden sz*rral, ezért kéne a hátlap. Próbáltam már kipattintani, lecsúsztatni, de sehogy nem engedi. Hogy lehetne megoldani?


2010. nov. 28. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Nálam úgy van, hogy van két kis csúszka az akkumulátor előtt, azt el kell csúsztatni, akkor ki lehet venni az akkumulátort.

A laptopok működnek akkumulátor nélkül is, amiatt sem kell aggódnod, hogy telemegy, hiszen ott is van műanyag burkolat, csak a kis fém csatlakozók állnak ki.

Persze lehet, hogy nálad másképp van.

2010. nov. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De ezaz, pont az a baj, hogy az érintkezők kiállnak. :)


Kösz, megnézem, bár én semmi ilyesmit nem láttam, de hátha csak figyelmetlen voltam. :)

2010. nov. 28. 20:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálam is üreg maradt a helyén, de onnan szerintem sem megy bele kosz.
2010. nov. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Te vagy lány vagy milyen laptop ez ?
2010. nov. 29. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!