Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a gond? (többi lent)

Mi lehet a gond? (többi lent)

Figyelt kérdés

Az a gondom, hogy:


Vettem egy gépet:


Cpu: dual core 2.70 GHz

Video k:Geeforce 220 GT 1GB

Ram:4GB

Op:Win7 32 bit


Néhány játék nem fut rendesen pl:NFS hot pursuit,Mx vs Atv reflex (Szóval az újak) 8 és 18 fps között mozognak.

Nem értem miért,tudom a videokártya nem egy erőmű,de simán vinnie kéne.Szóval nem ez lehet a hiba.

De akkor mi?


Frissítettem a drivereket,a directx-et és így sem jó.


Én arra gondoltam,hogy a memóriával van valami.

A feladatkezelő ezt írja,ez jó?:


Fizikai memória (MB)


Összes:3519

Gyorsítótárazott 2178

Elérhető:2170

Szabad:12

Lapozófájlok teljes mérete az összes meghajtón:3519 MB


Szerintetek?


2010. nov. 28. 19:35
 1/4 NoSleeping ***** válasza:
Epikus probléma a 32Bites Win7, ez ugyanis buzerálások nélkül ÖSSZESEN (tehát RAM+VideoRAM) kezel 4GB memóriát. Rakj fel egy 64Bites Win7-et, vagy rakass fel valakivel, ha még mindig fennál a probléma, akkor tovább keresünk
2010. nov. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi!
2010. nov. 30. 14:18
 3/4 Panda Péter ***** válasza:

64Bites oprendszer tényleg ajánlott, ha ki akarod használni a 4GB RAM-ot (csak 4GB-ot tud megcímezni az oprendszer, és ebben benne van a VGA memóriája, merevlemez cache, stb, ezért kevesebb a RAM-od)

DE én azért a helyedben még megnézném a driver beállításait, lehet hogy alapból fel van tolva a minőség (textúrák, látványjavítók stb) ami egy ilyen erejű kártyát komolyan belassíthat. Nyomj át minden beállítást "legjobb teljesítmény" vagy hasonló sokatmondó állásba, és nézd meg van-e változás.

2010. nov. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Átállítottam a kártyát teljesítményre.

Így a játék menüjében 50 fps

De játék közben még mindig 17 fps


Ezt nem értem.


Pedig a gépigény ez:

VGA: NVIDIA 7800GT 256MB graphics card or better, ATI Radeon X1900 256MB graphics card or better

2010. dec. 1. 10:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!