Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Honnan tudjam, hogy a laptopom...

Honnan tudjam, hogy a laptopomon milyen dvd-t lehet írni? Plusszost vagy minuszost?

Figyelt kérdés
Asus x51r laptop. Minuszos dvd-ket írtam eddig és most plusszosat kaptam. Jó azis?
2010. nov. 27. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt onnan tudod, hogy semmi különbség nincs közte, ha valami DVD-t tud írni akkor kész.
2010. nov. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az ujabb DVD lejátszók, asztali pc-k és laptopok mindkettőt gond nélkül lejátsszák. Viszont azt hallottam, hogy a régebbi DVDlejátszók csak a DVD+ változatot ismerik fel.
2010. dec. 23. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Viszont azt hallottam, hogy a régebbi DVDlejátszók csak a DVD+ változatot ismerik fel."


Ez igaz is, de csak 15-20 évesnél régebbiekre. Mire ezek a cuccok Magyarországon elterjedtek, addigra már rég kezelt minden készülék minden lemezt.

2010. dec. 23. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor mi a turónak nem dobnak ki forgalomba egységes, + és - jelzés nélkülit? Valami oka csak van!
2010. dec. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!