Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Bekapcsolom a gépet, de nincs...

Bekapcsolom a gépet, de nincs kép miért?

Figyelt kérdés
sziasztok, az lenne a gondom hogy bekapcsolom a gépem a gép elindul de a monitoron nem történik semmi 3 alaplap közt váltogatok ugy h a vidikari és a ram ugyanaz de így sem működik legyetekszivesek segitsetek
2010. nov. 27. 17:17
 1/6 anonim ***** válasza:

"vidikari és a ram ugyanaz"

Így logikusan már csak a videokártya marad. Megpusztult.

2010. nov. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy hülyén hangzik a kérdés, de a monitor be van kapcsolva? Találkoztam már hasonló problémával...
2010. nov. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igen bevan :) a vidikarit azért nem gondolom amúgy, mert elfelejtettem mondani h 3 különbözővel probáltam és egyikkel sem jön be
2010. nov. 27. 19:54
 4/6 anonim ***** válasza:
A táp szokott b...kodni..Indíts el a gépet,és csak később kapcsold be a monitort.
2010. nov. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
vagy ellenőrizd a VGA kábelt mert lehet h az a szar... vagy lehet h a BIOS setup van rosszul beállítva mert ha az rosszul van beállítva ak sztem kérj meg egy profit h csinálja meg mert azzal ellehet rontani a gépet ha magad próbálkozol vele xD
2010. nov. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
de még a biosik se jutok el XD mert értek hozzá csak itt a gond h tényleg nem történik semmi zug a gép és annyi még nem is csippan kettőt amikor bekapcsolom
2010. nov. 27. 21:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!