Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem indul? Az előbb még...

Miért nem indul? Az előbb még működött.

Figyelt kérdés

az előbb még gond nélkül el tudtam indítani a gépet, de most nem kapcsol be. a merevlemez behúz, az hallatszik, de nem megy ki jel a monitorra, (integrált videó kártya) és ami még inkább aggaszt, hogy az egér is sötét marad...

a videokártya adta meg magát? vagy az egész alaplap?

gépezés közben, jött egy kis ablak, hogy zárjak be az alkalmazásokból, az adatveszés elkerülése miatt, mert kevés a memória, (vagy valami hasonló) de ez néha szokott jönni... azt bezártam. aztán egy- két perc múlva, elsötétedett a monitor, és a felbontás vissza ugrott valami 600x800 -ra. leállítottam a gépet, majd kis idő után újra indítottam. akkor még a bejelentkező ablak meg volt. nem jelentkeztem be, mert el kellet mennem, és még a bejelentkezés előtt, újra kikapcsoltam. azóta se kép, se hang... :(

létezik, hogy megadta volna magát az alaplapom??? sajna nincs tartalék videokártyám, amivel ki tudnám próbálni, hogy ott van e a gond. a monitor jó kell legyen, mert rá dugtam a notira, és működik. tehát a gépben van valami gebasz.


kérlek segítsetek, adjatok ötletet, hogy mit tegyek.

köszi előre is...


2010. nov. 27. 12:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem vagy az alaplap vagy a memória lehet a ludas.
2010. nov. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a RAM -ra gondolsz?
2010. nov. 27. 13:01
 3/5 A kérdező kommentje:

az előbb megpróbáltam újra elindítani, és sikerült.

pár percig ment is szépen...

aztán mire fel tettem a ház oldalát, és vissza tettem a helyére, szaggatott a kép, és lefagyott. Vagyis a Ramm rendben kell legyen, és ha minden igaz az alap lap is. marad a beépített videokártya mint bűnös.

vagy van más ötletetek?

2010. nov. 27. 13:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Alaplapi integrált videókártya. Ez majdnem biztos.
2010. nov. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ. erre tippeltem én is. még mindég jobb, mint ha az alaplap ment volna gajra.
2010. nov. 27. 16:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!