Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek erröl a...

Mi a véleményetek erröl a hangkártyárol?

Figyelt kérdés

CREATIVE Sound Blaster X-Fi Titanium OEM

Szerintetek megéri megvenni???

Esetleg van valakinek ilyen???Ha van akkor kérem irja meg a jo és rossz tulajdonságát! Vagy ha más CREATIVE márkáju kártyája van akkor irjon arrol.


Kösz


2010. nov. 26. 17:44
 1/2 anonim ***** válasza:
A legtöbb alaplapba van integrált hangkártya, csak akkor vedd meg ha van házimozid rákötve a gépre, vagy vmi hasonló kaliberü cucc. Am jó hangkari.
2010. nov. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem creative xfi xtreme gamer kártyám van.

Az alaplapos valami5.1-es hd audio valami elég jó fajta volt annak idején optikai kimenetel meg minden van rajta, de az mellet úgy szól az xfi mint állat.

Kristály tiszta hangok az xfi crystalizernek hála na ilyet egy alaplapi sem tud és nagyon szép tiszta mély hangok,csak be kell állítani de az is egyszerű,szinte minden testre szabható.

A Dts pedig ha jó minőségű(1,5Mbit/sec) akkor úgy kikódolja,hogy beszarsz olyan élethű,csak kár,hogy magyar nyelven nincs ilyen jó minőségű dts.

Én egy 16000 forintos 5.1-es hangfal szettre kötve hihetetlen javulást vettem észre,főleg ami a térhangzást illeti.Zenénél is jelentős volt a külömbség.

Attól függ egy ilyen kártya jelentősége,hogy mire kötöd mert egy sztereós kis vacak hangfalon nem fogsz külömbséget érezni,de minél jobbak a hangfalaid annál szembetűnőbb lesz a külömség.

Nekem mindenki elcsodálkozik,hogy milyen kristálytisztán szól a zene a hangfalakból és olyankor azt hiszik,hogy valami jó fajta hangfalaim vannak pedig csk a kártya dobja fel.

Hogy valami negatívumot is írja xp-n megy csak a hardwares támogatás tökéletesen vistán és win7-en már be kell hogy segítsen a cpu is de a minőség ugyanaz és én a teljesítményen sem vettem észre soha,hogy visszafogná a gépet.

2010. dec. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!