Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez milyen gép lenne?

Ez milyen gép lenne?

Figyelt kérdés

Játékra kéne:

Processzor: AMD Athlon 64 4000+ X2 Dual Core


Memória: 2GB


Alaplap: [link]


Videokártya:

[link]

vagy

[link]


2010. nov. 25. 16:05
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Ok, de nekem játékra lenne és elvileg ha van másik vga, a beépített kikapcsol
2010. nov. 25. 16:29
 12/16 A kérdező kommentje:
Az szép és jó, de nekem AGP-s alaplapom van.
2010. nov. 25. 16:31
 13/16 anonim ***** válasza:
Akkor itt félreértés van. Nem a GA-M52L-S3P a mostani alaplapod, és esetleg vennél helyette egy K9N6PGM2-V2 nevűt?
2010. nov. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Az egyetlen dolog ami megvan az a processzor.

A célom az hogy max 35000 Ft-ból vegyek játékra egy alaplapot és videokártyát. De már annyi választ kaptam, hogy jó vagy nem jó, hogy összezavarodtam.

Szívem szerint ezt az alaplapot venném, de erre is azt mondták, hogy nem vennék meg: [link]

Ebbe lehet AM2-es és később AM3-as procit tenni.

2010. nov. 25. 16:44
 15/16 anonim ***** válasza:

Hirtelen most árat nem tudok mondani, de nekem MSI K9A2 CF van, és nagyon jó, csak ajánlani tudom. Nagyon drága nem lehet, mert anno én is szűkös forrásból vettem.


Ezen például nem nvidia chipset van, ami nem utolsó szempont, mert AMD-t és nvidiát egy gépben összekeverni nem feltétlen jó ötlet.


Javaslom, hogy nézz utána, hogy beszerezhető-e még, és ha igen, akkor mennyiért. Esetleg másik K9A2 hasonlóan jó lehet.

2010. nov. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Vegyél egy AMD Athlon x2 245-t inkább, vagy Phenomost, de ez a proci rém gyenge..
2010. nov. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!