Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » MATX alaplapot bele lehet...

MATX alaplapot bele lehet rakni ATX házba?

Figyelt kérdés
csak mert most akarok gépet összerakni de, olyan furcsa hogy sokkal de sokkal több mATX alaplap van mint sima ATX, és ráadásul amit most így összegondoltam configot abban is mATX alaplap van de nekem csak ATX házam van és nem akarok még a házra is költeni
2010. nov. 23. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Az ATX házba belefér a microATX-es alaplap. Ahogy a nevében is benne van, kisebb méretű, de a házban ki vannak alakítva az mATX lap felfogató helyei.
2010. nov. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi a választ :D

de ez ház 7 vagy 8 éves, attól még ugyanúgy lennie kéne benne? :D

2010. nov. 23. 18:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyet tudok. 2003-ban már volt mATX méretű alaplap. De győződj meg róla, vedd le a gépednek az alaplap felőli oldalát (ha álló a ház) és nézd meg, hogy vannak e üres felfogatóhelyek. Ha vannak, akkor azok biztosan mérethelyesek az mATX-szel.
2010. nov. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
okés, köszi :D
2010. nov. 23. 18:35
 5/5 anonim ***** válasza:
én házam is régi, belement a microatx, mivel én is olyat vettem :D
2010. nov. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!