Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Huh. Karácsonyra. Xbox 360...

Huh. Karácsonyra. Xbox 360 vagy új számgép?

Figyelt kérdés

Igazábol játszani szeretek,más dolgokra meg itt van ez a gép.Nem a legerösebb..szval kéne vmi..De nemtudom mit vesznek anyámék karácsonyra szval..:|.

Mondjuk xbox annyiból jobb lenne,hogy ott a live,halo 3,reach stb..Annyiból rossz h lassu a netem..(vodafone-.- ..)igy kéne másik net..amit nem könnyen lehet megoldani mivel diginél 240e forintos számlát csinált jóanyám...Nameg a live elöfizetés..Nah valami ötlet?Azt mondták olyan 80ezer forintért vesznek valamit..de nem mondják meg mit..:S.hiába kérdezem :D


2010. nov. 22. 15:32
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

A Chieftec csak magyar viszonylatban számít jónak, valójában elég takony. Irodai gépbe megfelel, de játékgépbe nem raknám.


PC Power & Cooling, Enermax, Corsair... Ezek a jók.

Továbbiak itt:

[link]

2010. nov. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

najó, de minek 650W? az már erőműnek számít... vganak meg tökéletes a gtx 460, visz mindent full hdben. és 8 gb ram? még a 4 gb-ot is csak 1-2 játék követeli meg, kihasználni meg egyik sem használja ki. alaplapra meg 40k-t szintén felesleges kidobni, annyival nem lesz jobb mint egy 25-ös. az usb 3.0 meg csak parasztvakítás, mivel natív egyelőre...

és nem utolsó, hogy 80kt kérhet karácsonyra... :)

2010. nov. 24. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
most néztek többet is..mondta anyám 110-180 között van.gondolom laptopra gondolt..valahogy utalni kéne rá h akkor gép vagy xbox
2010. nov. 24. 14:22
 14/19 anonim ***** válasza:

"najó, de minek 650W?"


Ez elég furcsa kérdés, hiszen manapság azért egyre többen tudni szokták, hogy az, hogy összességében hány wattos a táp, rohadtul nem számít. Azt kell nézni, hogy hány amperes áramot tud adni 12 volton.


Esélyesen egy Corsair 400W sokkal többet, mint egy noname 800W.

2010. nov. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Egyszerű okból írtam a 650w tápot: ha crossfirebe egy második kártyát is be akar tenni, ne kelljen új tápot venni, a 8gb ram később még jól jöhet (ha már nem csak játszani fog) alaplap pedig szintén a bővíthetőség miatt kell, meg ha netán rájön az OCzhatnék, akkor se legyen gond belőle.
2010. nov. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Olyan számlák mellett szerintem inkább azt rendezd... Am 80 ezerből szerintem egy xbox kijön...
2010. dec. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Xbox360! Én fél éve vettem egy gépet 180 ezerért, (intel i5 3.3ghz, ati hd5770) és azóta már talákoztam olyan játékkal ami max grafikán akadt valamennyire. Az xbox5 éve ugyanaz a hardver, grafikailag nagyon hasonló a pchez (szinte ugyanaz) és még mindig nem akad semmi rajta. Szóval szerintem konzolt vegyél.
2010. dec. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
köszi uccsó =)
2010. dec. 15. 16:16
 19/19 anonim ***** válasza:
xbox 360 jobb nem kell minden évben cserélni mint a gépet
2010. dec. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!