Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha leáll a procihűtő és nem...

Ha leáll a procihűtő és nem veszem észre akkor leég a gépem?

Figyelt kérdés
Mert mit tudom én elmentem itthonról, és bekapcsolva hagytam seedelni vagy valami.
2010. nov. 20. 17:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem ég le, ugyanis a processzorba épített hővédelem lekapcsolja a gépet egy bizonyos hőmérséklet elérésekor.
2010. nov. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Régebbi processzoroknál lehetett ebből gond, manapság már védelemmel elvannak látva.
2010. nov. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
AMD Athlon(tm) 64 Processor 3200+ 2.00 GHz boldog tulajdonosa vagyok :P
2010. nov. 20. 17:57
 4/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Nekem 5200+, 2,7 Ghz van. Mindekettőben van hővédelem. Kikapcsolnak ha melegük van.

2010. nov. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
bőven jó.... nameg az alaplap is figyeli a hőmérsékleteket, ha vmi gond van az is rögtön kilövi a rendszert. egyébként csak torrent közben nem nagyon fog felmelegedni még halott venti mellett is, legalábbis a kritikus értékekig, ahhoz túl kevés terhelése van.
2010. nov. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Csak azért aggódtam mert néha napján leáll a hűtő, akkor újjal megpörgetem aztán forog tovább. Már tervezem is egy ideje hogy veszek egy újat csak sose adja ki az időm.
2010. nov. 20. 18:23
 7/7 anonim ***** válasza:
Rendesebb alaplapok fordulatszám kimaradás esetén is lelövik a gépet. Annyi védelem van, hogy szándékosan se tudnád tönkretenni.
2010. nov. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!