Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az alaplapról? Ilyet akarok venni.

Figyelt kérdés
[link]
2010. nov. 18. 21:46
 1/8 anonim ***** válasza:
fake
2010. nov. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Milyen fake?
2010. nov. 18. 21:47
 3/8 anonim ***** válasza:
Elmondod mire kell?
2010. nov. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kaptam pénzt és el akarom valami nagyon jó dologra költeni és hát ez a legdrágább gondoltam megveszem a gépembe.
2010. nov. 18. 21:49
 5/8 anonim ***** válasza:

El kell hogy szomorítsalak, ez a pénz tökéletes eltapsolása. Mert megveszed, nem fog 500 FPS-el jobban futni a krájzisz...

Ha fölösleges pénzed van, cseréld le a teljes konfigot.

[link]

Itt kérdezz rá, mert ahogy kivettem az írásodból nem értesz hozzá (nem bántásból írom).

Jómagam is segítek összeállítani jó gépet, de ilyen alaplapnak totálra semmi értelme.

2010. nov. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi megfogok kérni egy gépzsenit h segítsen.

Am áruljátok már el, mert senki nem írta lehe, h mi a véleményetek róla?

Kik használnak ilyen alaplapot?

2010. nov. 18. 21:57
 7/8 anonim ***** válasza:
Azok használnak akiknek kell 6 memória modul, Sliba vagy crossfire-be kötött videókártya és mellé szeretnek tuningolni is. HA te ebbe a vékonyka rltegbe tartozol akkor jó vétel, ha nem akko csak pénz kidobás.
2010. nov. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Akkor kifejtem erről a véleményemet.

Intel LGA-1366-os foglalatú, Core i7 9xx-es processzorok számára. Na mármost ha játékra akarsz gépet, itt elvérzett a dolog. Játékra AMD Athlon/Phenom II X4, Core i3 540/i5 760 is tökéletesen elég, felbontástól függően.

Fölösleges százezreket kiadni egy-egy hardverért, alaplap kb. 1%-ban határozza meg a teljesítményt.

Mivel jól meg van pakolva PCI-E foglalattal, alkalmas 3-4 videokártya bekötésére (CFX/SLI). Mire kell 3-4 videokártya? Komoly munkára (tervezőprogramok, 3D, konvertálás), játékra nem, mert bonyolult a beállítása és nem is biztos, hogy tökéletesen fog működni. Talán annyi jót szólhatok róla, hogy jól lehet valószínűleg tuningolni, mivel szépen megvan pakolva passzív hűtéssel déli híd, mosfetek is egyaránt. De ez ne legyen fő szempont, 30k-s lappal is lehet tuningolgatni azért. LGA-1366 foglalat további hátránya, hogy TriKIT memória tehető bele (Tri-Channel, lásd a 6 RAM foglalatot), ami még feljebb küldi az árát.

114 ezerből már igen jó gépet összelehet rakni, ha ezt megvennéd igen nagy csalódás érne.

2010. nov. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!