Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Samsiung ML1640 toner töltés?

Samsiung ML1640 toner töltés?

Figyelt kérdés

Az van, hogy van egy fent említett típusú nyomtató, és a toner most kezd kiürülni. Ehhez a gyártmányhoz elég drága a toner - kb. annyi mint magya a nyomtató -, úgyhogy arra gondoltam, elviszem függetleníteni, mivel az utángyártott jóval olcsóbb. De az egyik oldalon találtam egy olyat, hogy tonertöltés. (itt az oldal: [link] Ez most mit jelent? Hogy nem kell függetleníteni, szóval nem kell az egész cuccot kicserélni, hanem csak fel kell tölteni? Elmagyarázná ezt nekem valaki? Elég analfabéta vagyok ilyen témában, bocsi:)

18/L


2010. nov. 15. 18:10
 1/1 anonim válasza:

házilag meg tudod tölteni, vagy elviheted megtöltetni, de ha a chipet nem írják újra, akkor nem lesz jó. különösen igaz ez a 2009-nél fiatalabb nyomtatókra. ha megoldod a chippelést külön pénzért valahol, akkor is csak 2, max 3 alkalommal tudod utántölteni, ennyi az élettartama az OPC-nek, görgőnek, stb, utána már csíkozni fog, romlik a minőség.


gyártósori utángyártottban van megfelelően chippelt úgynevezett prémium toner, az tökéletesen ugyanazt tudja, amit a gyári, és kevesebb mint felébe kerül. bőven megéri

2011. febr. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!