Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 2 billentyűzet egy gépen?

Domosz kérdése:

2 billentyűzet egy gépen?

Figyelt kérdés
Azt szeretném megkérdezni h lehet-e olyat h két billentyűzetet dugok 1 windows xp-s gépbe és azt külön is kezelje mert igy szeretnénk játszani.
2010. nov. 14. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Elvileg igen. USB-n keresztül tudsz akár többet is.
2010. nov. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

de mi a fifa 11el szeretnénk játszani....ez egy focis játék, és én azt hallottam hogyha 2 billentyűzetet rákötsz egy gépre akkor ugyanaz a karakter ütődik le az egyiken mint a másikon.... szóval ha én megnyomom a jobbra gombot akkor az ellenfélnél akivel épp multiban játszok akkor az ő embere is elmegy jobbra vagy ha én embert váltok akkor ő is szóval olyan mintha egy billentyűzet lenne...

ezért tulajdonképpen egy programra lenne szükségem szerintem...csak azt nem tudom h van-e ilyen mert googleba már beirtam és nem találtam sehogy semmit :S

2010. nov. 14. 15:46
 3/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Nem tudom, de most beírtam a google-be angolul is és a találatoknál valaki ugyancsak az usb-t ajánlja. De, ha eszembe jut, holnap kipróbálom neked.


[link]

2010. nov. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Valóban "egyszerre ütődnek le" a billentyűk, ezen csak akkor tudsz segíteni, ha a második játékosnak úgy állítjátok át az irányítást, hogy az ne ütközzön a tiéddel. Persze így is felmerül a probléma, hogy tudtok egymás ellen "csalni" :) Én azt javaslom, hogy ha gyakran játszotok egymás mellett ülős játékokkal multiban (Fifa, NBA, Street Fighter stb), akkor igenis megéri egy pár jó minőségű, dupla analógkaros gamepad beszerzése. Főleg két gamepad esetén bizony nem olyan olcsó, de megtérül, ezt garantálom. :) (meg sok konzolról portolt játéknál is fasza).

Például a Logitech Dual Action, vagy Xbox 360 Controller for Windows jó választások lehetnek. Olcsóbbak is vannak, de ezek rendszeres nyüstölés hatására hamar beadják a kulcsot.

2010. nov. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!