Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi található az alaplapon?...

Mi található az alaplapon? Milyen bővítőkártyákat ismerünk?

Figyelt kérdés
2010. nov. 14. 13:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt fejtsd ki bővebben.
2010. nov. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Légyszi segítsetek, mert meg klell tanulnom 100 kérdést, és ezekre nem érkezett válasz, nagyon sokat kell tanulnom, ha valaki leírná azt nagyon megköszönném. Nincs kifejtve bővebben, ennyi.
2010. nov. 14. 14:13
 3/8 anonim ***** válasza:

Ne másokkal akard megíratni a házifeladatodat!

Használj internetes keresőt.

2010. nov. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem az én házifeladatom volt, a sajátom mind készen van, de mivel 86 dolgot kell tanulni minden tantárgyból, gondoltam valaki tudna egyszerű választ írni ezekre a kérdésekre, amik könnyen megérthetők, és nincsenek szaknyelven, bocsi ha segítséget vártam... Még van ezen kívül fizika, kémia, angol, német, matek, és földrajz tanulnivalóm ennyivel előrébb lehettem volna, ha válaszol valaki...
2010. nov. 14. 15:34
 5/8 A kérdező kommentje:
ja,é s még a Bibliát is be kell fejeznem, tényleg ne haragudj, hogy gondoltam valaki segít... :S
2010. nov. 14. 15:36
 6/8 anonim ***** válasza:
[link] Itt van pár dolog leírva.
2010. nov. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bővitőkártyák: videokártya, hálózati kártya, hangkártya. Kb ennyi. Mi található még? Memória, processzor... Minden ide csatlakozik. Winchestertől kezdve DVD olvasó
2010. nov. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
SCSI vezérlő kártya, Tv kártya, modem, de még am van millió egy.
2010. nov. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!