Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megéri használtan venni...

Megéri használtan venni hangkártyát?

Figyelt kérdés
Most egy elég gyenge noname kártyám van, de nem vagyok vele megelégedve. Minap ismerősöm számítógépe átkerült hozzánk, és egy sound blaster hangkártyája volt benne. Nem túl drága, de annyira nem is olcsó mint ami nekem van, kb. 6-8ezer forintos. Mikor rákötöttem az 5.1et, mintha az egész hanguccot kicserélték volna, annyira masszv, erős, és tiszta hangzású lett. De sajnos nincs 6-8ezrem egy újra, ezért az a kérdésem, hogy HASZNÁLTAN MEGÉRI-E, ÉS TUDTOK E AJÁNLANI JÓ HANGKÁRTYÁT? Ja és csak belső érdekel. Előre is köszönöm szépen!
2010. nov. 14. 10:52
 1/4 anonim ***** válasza:
2010. nov. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A Vaterán több mint 200 db-ból választhatsz.
2010. nov. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Addig oké, hogy vatera stb... de meg is éri? :S Szóval, valaki vett már használtan, és meddig müködött, volt e vele baj stb?
2010. nov. 14. 11:07
 4/4 anonim ***** válasza:

Persze, hogy volt vele baj. Nem volt új. Nem volt hozzá csicsás doboz. Nem volt hozzá matrica...


Ezen kívül eddig nekem nem volt olyan használt PC alkatrész, ami önhibájából adta volna meg magát. Persze, ha használt vinyót veszel, előfordul, hogy azért adják olyan olcsón, mert tele van rossz szektorral...

2010. nov. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!