Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Dell Inspiron 1501 típusú...

Dell Inspiron 1501 típusú laptopba akarok 1 gigás memóriát venni. Ilyet hol tudok?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert a kingstonnak elvileg van olyan memória modulja ami támogatja a gépemet. De ha ugyan azt a memória modult megnézem máshol, ott nincs a gépem a támogatott gépek listában. Írtam egy e-mailt is az ügyfélszolgálatnak, hogy mit ajánlanak, nem érkezett válasz. Itt hátha tud vki választ adni.
2009. jan. 11. 11:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kell túlbonyolítani a dolgot. Bemész akármelyik számtech boltba, és kérsz egy 1 gigás noti ram modult. Nincs benne semmi különleges foglalat, így aztán akármilyen ddr2-es sodimm-es modult belepakolhatsz.
2009. jan. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát, nembiztos, hogy bármilyet belerakhatok. Szobatársamnak a laptopjába rakatott memóriát, és kiderült, hogy bármelyiket is rakták bele ami a boltan volt, egyikkel se ment a gépe. Aztán elvitte vmi szakszervízbe és ott volt olyan modul amit támogatott a gépe. Én meg mentem ugyan abba a szakszervízbe, és mondták hogy dell-be nincs memóriájuk.
2009. jan. 11. 12:47
 3/3 anonim ***** válasza:

Érdemes márkában és frekvenciában megegyező memóriát venni a jelenleg gépben levővel. Annyit megjegyeznék, hogy ha a gép még garanciális, akkor ha te teszed bele a memóriát, garanciavesztéssel jár!!! Irány szervíz...:(

Vagy a géped leírása, vagy pl a SIW diagnosztikai program segít abban, hogy milyen memória kell a gépbe....

2009. jan. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!