Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem ismeri fel a memória...

Miért nem ismeri fel a memóriakártyát?

Figyelt kérdés

Csatlakoztatom a memóriakártyaolvasót, felismeri az új meghajtót, de amikor megakarom nyitni, akkor azt írja, helyezzek be lemezt. Amikor kiveszem a kártyát a meghajtó is eltűnik.

Mit csináljak, hogy jó legyen?


2010. nov. 13. 22:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Ellenőrizz le mindent még egyszer, és a kártyaolvasóba tegyél másik kártyát, hogy azt látja e?
2010. nov. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
meg nézd meg a csomagolásán vagy dobozán h olvassa-e azt a típusu kártyát meg azt is nézd meg h jol bele van-e dugva mert énis vettem és nem ismerte fel és rájöttem h azért mert nem ment belerendesen a végénél szorul egy kicsit
2010. nov. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Á ezeket már rég megcsináltam. Jó volt, mindig is működött, aztán egyszer csak nem, majd próbálkoztam, hogy újra berakom a kártyát meg hasonlók, de már ez sem működik.
2010. nov. 19. 21:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!