Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez mit jelent (laptopnál)?

Ez mit jelent (laptopnál)?

Figyelt kérdés

Processzor

Processzor gyártó: Intel

Processzor típus: Core i3

Processzor sebesség: 2,26 GHz-es


mekkora a procija ?

[link]

vagy pl ez a laptop jó ?

két magos procija van ?


2010. nov. 12. 15:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%

Két magos a prodija igen, tehát 2,26x2 azaz 4,52 Ghz-es.

MSI laptopom van nekem is, meg vagyok vele elégedve azt leszámítva, hogy fél év alatt tele lett porral, mivel a levegőt csak kifújja nem szívja be sehol. Ezt meg mival még garanciális nem szedhettem szét kitakarítani, el kellett volna vitetni, hogy kitakarítsák, az meg több, mint 3 hét, az meg azér túlzás, úgyhogy sűrített levegővel sikerült egy kicsit kifújatni, most végül is jó. Szal erre azért figyelj.

2010. nov. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A 2*2,26 azt jelenti, hogy 2 mag van a processzorban és nem azt, hogy 4,52 Gh-zen jár.

Én MSI-t soha nem vennék. Általában elég gyenge minőség, nincs hozzá alkatrész csak aranyárban. A garis szerviz pedig nem a legjobb.

2010. nov. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
34%
És 2x26 az mennyi baszod???
2010. nov. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
és a vidi karija tényleg nem jó ? (játékokra kellene)
2010. nov. 12. 21:53
 5/11 anonim ***** válasza:

INTEGRÁLT VGA TÍPUS: Intel GMA HD

Az integrált az nem játékra van, viszont egy idézet:

Nos, nem akarom hosszúra nyújtani az írást, mert úgyis lesz mit olvasgatni az alább linklet tesztben, de annyit meg kell említenem, hogy igen jó fogyasztási értékek mellett is egy Radeon HD 4200 vagy Mobility Radeon HD 3410 teljesítményét hozza.



Ami azt jelenti, hogy nem egy szar minőségű vga, de mégis csak integrált

2010. nov. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Elég szépen összeadtad te a frekvenciákat. Igaza van a másik hozzászólónak, két magja van az nem azt jelenti hogy összeadhatod...


A proci jó. Viszont MSI-t én se vennék... Toshiba vagy Lenovo vagy Asus. Én ezeket venném, de nem akármelyiket ezek közül sem... HP-t sem ajánlom!

2010. nov. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2x26=42
2010. nov. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Senkinek NEM javaslom azt, hogy belefújkáljon a laptopba, mert olyan összállt pormacskák tudnak begyűlni ami akár meg is akszthatja a ventillátor ha kintről befelé van fújva.
2010. nov. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

két magos a proci, magonként 2,26 GHz-en, de nem 4,52 GHz-es a proci

a videókari régebbi játékokhoz elég (2002-2003)

2010. nov. 23. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Maga az MSI JÓ laptop, de olyat válassz amiben ATI vagy NVidia 1 GB-os dedikált videókártya van. Pl.: [link]
2010. nov. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!