Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért olyan nagy szám az XBox...

Miért olyan nagy szám az XBox Kinect? Kipróbáltam, nagyon gyenge.

Figyelt kérdés
Mindenhol ez megy, tom, hogy újdonság, de ezzel nem lehet elszórakozni, csak ha nagyon muszály... Wii rulez!
2010. nov. 12. 02:28
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem igaz ez az összes konzolra és minden hozzájuk való kütyüre. PC rulez, ha már itt tartunk.


És persze muszáj.

2010. nov. 12. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem jó az xBox Kinect-je, de a Wii-t én még mindig sokkal jobban szeretem:)
2010. nov. 12. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak nem tudom miért jó teniszezni, úgy, hogy nincs semmi a kezedben, wii-nél van egy ütő, az élethű, de én nem a kezemmel szoktam pl pingponozni is, hanem ütővel... -.-
2010. nov. 12. 15:07
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
kinectnél pl a finess proginál sokkal jobb hogy nem kell semmit tartanod. szerintem ebben van a jövő.
2010. nov. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
30%
hülyegyerekeknek jó ugrálni a képernyő előtt.
2010. dec. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A kinectnél be is szkennelheted a teniszütődet vagy a pingpong ütődet, és aztán foghatod játék közben! akármit
2011. febr. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!