Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Autóból kivett jó minőségű...

Autóból kivett jó minőségű hangszórót rá lehet e kapcsolni (kis jack és jack el osztó) a számítógép 2.1-es hangfalához?

Figyelt kérdés
2009. jan. 10. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Rá, mert biztos nem fogja az a kis erősítő túlhajtani a hangszórót. Nem az a fontos hány watt van a hangszóróra írva, hanem az, hogy az erősítő hány watt teljesítményt tud leadni.
2009. jan. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem árt ha tudod, hogy doboz nélkül elég szarul szól egy hangszóró. A kocsiban az ajtó vagy a csomagtartó a "doboza", ott azért tud szebben szólni.
2009. jan. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ha az eredeti 8ohmos a kocsié meg 4 ohmos akkor én nem tenném rá.
2009. jan. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előző hozzászólónak igaza van, nem mindegy, hogy hány ohm-os, mert le is égetheti a hangkártyát (vagy erősítőt).Bár a 4 Ohm-os még rámehet, kocsiknál akadhat 2 Ohm-os is, azzal már nem kockáztatnék.
2009. jan. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kiss1999 válasza:
én egyszer csintam egy ilyet: 2 skoda hangszóró meg 1 mély aztán mehet a zene ja és csináltam neki dobozt nagyon jól szólt egy volt a gond hogy zárlatos lett és és szétvágta a hangkarimat de hanyagság miatt volt a zárlat
2010. szept. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!