Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem működik a laptop?

Miért nem működik a laptop?

Figyelt kérdés

Siemens Amilo L6820

És, elment a hang, amikor az oldalát megnyomtam, akkor recsegett, és néha ki is kikapcsolt a laptop.. ezért szétszedtem. És mostmeg megnéztem, leszakadt egy vezeték a hangszórókról, remélem ennyi volt a gondja, igen ám, de most még nem raktam össze, de nem működik. Bekapcsolom, és kikapcsol rögtön.. kb 1 mp. mi lehet a gond? A ventillátor felpörög, és kikapcsol... Köszi a normális válaszokat


2010. nov. 10. 20:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet sikerült galyra vágni.
2010. nov. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ezzel sokat mondtál ne haragudj.. egyébként meg "köszi a normális válaszokat"...
2010. nov. 10. 20:06
 3/9 anonim ***** válasza:
Mert kb ennyit lehet írni. Távolról senki nem mondja meg neked hogy mi a baja vagy hogy javítható-e. El kell vinni egy szervízbe ha nem értesz hozzá nem pedig otthon kontárkodni.
2010. nov. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

1) Normális válasz vagy sem, ha nem értesz hozzá, NE SZEDD SZÉT!


2) ... és az oldalát sem kell "betörni". Egy egyszerű nyomástól nem lenne szabad elszaladni, ahhoz erő kell... nem tudom mit csináltál vele, nem is lényeges, mindegy.


3) Elképzelhető, hogy egy biztonsági funkció, miszerint érzékeli a hátlap hiányát, így nem kapcsol be, hogy a hülyéknek ne darálja le az ujját. De nem ismerem a laptop-ot, kicsit régebbi (talán 3-4 éves??) konstrukciónak tűnik, nem tudom, hogy abban lehet-e ilyen... de elképzelhető! Mert az újabbakban biztos van ilyen, abban nem tudom.

2010. nov. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
elszakadni*
2010. nov. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
egyrészről, miért csapkodnám a laptopot?... másrészt, hát megnézem, hátha összerakva működik. Köszi a választ, nem kontárkodok, számtalan dolgot javítottam már meg...
2010. nov. 10. 20:15
 7/9 A kérdező kommentje:
JAkjjjj nagyon köszi, tényleg vmi érzékelő lehet benne :) Müxik :)
2010. nov. 10. 20:28
 8/9 anonim ***** válasza:
Nincs mit! :)
2010. nov. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mostmár csak hang nincs.. -.-
2010. dec. 2. 17:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!