Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az AMD Athlon II X3 445 jó proci?

Az AMD Athlon II X3 445 jó proci?

Figyelt kérdés

nekem tetszik és sztem jó árban is van de nem rég valaki azt mondta hogy az Athlon nem jó ... :S indokot nem mondott de attól még megingatott... :/ most akkor mi a helyzet vele?

vagy tudtok hasonló árban jobb procit?


2010. nov. 10. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Megnyogudhats, jó az Athlon. Ez a proci sem rossz. Elég nagyjából mindenhez. Én egy AMD Athlon II X2 245-tel játszok, és gyakorlatilag minden megy rajta.:)
2010. nov. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem inkább fizess rá 2500Ft-ot és vegyél egy Phenom II 550-et.
2010. nov. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"indokot nem mondott de attól még megingatott..."


Az indok nélküli véleményekre _soha_ ne adj, mivel valószínűleg csak személyes érzelmekről van szó, amit néha megpróbálnak alátámasztani légből kapott dolgokkal.

Vedd meg ezt nyugodtan. AMD-vel nem lehet nagyon melléfogni (már ami az ár/érték arányt illeti)

2010. nov. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
igaz,h az AMD jó procikat gyárt, meg olcsóbb is, mint az Intel, de én szánnék rá még 4ezret, és vennék egy x4 635-öt, mert X3 445 sok fórumon leszolják, hisz az már alapból egy gyári hibás proci.Ez nem azt jelenti, h mindenféleképpen sz@r, de egy X4-el jobban jársz. Az újabb játékok már nagyon szeretik a 4 magot.
2010. nov. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!