Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudom leellenőrizni,...

Hogyan tudom leellenőrizni, hogy a processzorom 100%-osan működik-e, minden funkciójával együtt?

Figyelt kérdés

Van egy olyan érzésem hogy a processzorom nem megy 100%-osan.

Ez egy 2.8 ghz-es Intel Pentium D 820. A következő környezetben megy: 2 GB DDR2 667 RAM, gainward gt 240 512 mb ddr5 GPU, asrock p41c-de alaplap.

Az érzés a következőből fakad: a Starcraft II medium grafikán 1280*720-ban ha sok egység van a képen szaggat mint az állat. Az SW Force Unleashed-ben meg darth vader úgy megy mintha a levegő higanyból lenne (lassssssan :)). Holott más embereknek ezek a játékok gyengébb gépeken teljesen játszhatóak.

A válaszokat előre is köszi.


2010. nov. 9. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
nem a processzor hibája
2010. nov. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"... asrock ..."

Szerintem itt nincs már miről beszélni. A probléma egyértelmű.

2010. nov. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Prime95-öt engedd rá az egyből kideríti. De ez nem proci hiba.
2010. nov. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez sokkal inkább driver problémának tűnik, mint a proci hibája, bár a leírtak leggyengébb láncszeme az említett "asrock".
2010. nov. 10. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

1. Futtattam a Prime95-öt 7 órán keresztül. Hibát nem dobott de közben volt hogy az egyik mag kemény 20 perccel le volt maradva. Ez normális?

2. Kérlek titeket, hogy az asrockal kapcsolatos véleményeteket bővebben fejtsétek ki!

2010. nov. 11. 16:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!