Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Elindulna ezen a laptopon a...

Elindulna ezen a laptopon a GTA 4?

Figyelt kérdés

Meg akarom a jövőben venni a GTA 4-et és tudni szeretném, hogy ezen a laptopon elindulna-e, mert nem akarok csak úgy kidobni 6.000 ezer forintot. Íme a lapos:

CPU:Intel Core2Duo 2.10 Ghz

RAM:4GB DDR2

VGA:Mobility Radeon HD 4330 512 MB

HDD:500GB

OS:WINDOWS 7 Ultimate 64bit

A segítséget előre is köszönöm :D


2010. nov. 8. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Elindul de nagy élvezetet nem fogsz benne találni.
2010. nov. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2010. nov. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem kb hasonló, csak amd 2 magos, és egy ATI 5145. Nálam megy minimumon olyan 20-25 fps-el. Szerintem az a 4330 nem biztos hogy bírni fogja de. [link] Itt a te kártyád. Keresel egy olyat amin megy, és összehasonlítod. Jó szórakozást.
2010. nov. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :D
2010. nov. 9. 13:41
 5/5 anonim ***** válasza:

én amúgy azt is szoktam csinálni rákeresek youtube on a laptopra vagy az adott eszközre ami érdekel, és megnézem, hogy játék teszteket hogy bírja


szal beírod a laptopod típusát meg azt, hogy GTA4, akkor lehet hogy ki fog dobni egy videót, ahol láthatod hogyan megy a "laptopodon" a GTA4 :)

2010. nov. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!