Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek a mini...

Mi a véleményetek a mini egerekről?

Figyelt kérdés
Én laptophoz szeretném venni de egyébbként kényelmes használni?
2010. nov. 7. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Miutan megszoktad nagyon kenyelmes hasznalni, en 2-3 eve hasznalok notebook egeret, de mar a nagyobbak kenyelmetlenek szamomra.
2010. nov. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Azért attól is függ, mekkora a kezed. Inkább női kézbe való szerintem. Én próbáltam, de maradtam a nagynál. F

Kérj kölcsön egyet próbáld ki!

2010. nov. 8. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én Belkin F5L016 egeret használok, és rendkívűl jó. Az első 2 napban szokatlan volt a kis mérete miatt, de utána már megszoktam és már nekem is a nagyobbak tűnnek furának. Ha pedig viszem a laptoppal, sokkal jobb, könnyebb betenni a táskába a visszacsévélhető kábele miatt. Volt vezeték nélküli notebbok egerem is, de azt az örökös töltögetés miatt nem szerettem, hisz sosem merül le jókor. 1 szó mint 100: jók a mini notebook egerek.
2010. nov. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszotokat sokat segített:D
2010. nov. 8. 12:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!